Sponsorlu Baglantilar:

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

şık astoria istikbal koltuk takımları

İstikbal’in 2011 – 2012 farketmeksizin, her zaman dekorasyon konusunda damgasını vurmuş olan İstikbal koltuk takımı modelleri ile insanları etkilemeyi başarıyor.

Bu yazımızda; İstikbal’in tüm koltuk takımı tasarımlarından bahsedeğiz. Deri modelleri, modern tasarımları ile şıklığı bir araya getiren İstikbal oldukça hoş takımlara sahip.

Özellikle yeni ve modern Astoria, Fortin, Safran, Bonita, Eltra, Grande Family koltuk takımı modelleri ile ilginizi çekeceğinizi umduğumuz modeller karşınızda…

Evini hem asil hem de modern bir şıklıkla yenilemek isteyenlerdenseniz, Elitra Koltuk Takımı tam aradığınız yenilik. Elitra albenisini modern tasarımıyla beyaz derinin buluşmasından alıyor. Siyah, beyaz ve kahve renk alternatifi bulunan klapalar, bu şıklığı zenginleştiriyor.

istikbal eltra koltuk takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Delta, doygun renkleri, zengin detayları ve dinamik çizgileriyle salonunuzda fark yaratıyor. Deri ile kumaşın ince ve seçkin birlikteliğinde, abartısız taşlı kırlentleri, fonksiyonel tasarımı, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor.

istikbal delta koltuk takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal’den şıklığı ve konforu bir arada sunan yepyeni bir koltuk takımı: Karizma. Ahşap ve derinin uyumlu birlikteliğini parlak taşların süslediği Karizma, sadece şıklığıyla değil kullanışlı özellikleriyle de evinizi yenilemeye hazır.

istikbal karizma koltuk takimlari 2 İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Desenli deriyle kumaşın şık birlikteliği, metal çizgiler ve parlak taşlarla bütünleşiyor. Viyana Koltuk Takımı’nın bir yüzü desenli kumaşla diğer yüzü deriyle kaplı sırt minderleri, takıma iki farklı hava katıyor. Üstelik yatak olabilen ikili kanepesi ve sandık hazneli üçlü kanepesiyle en iyi yardımcınız oluyor.

istikbal viyana koltuk takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

En şık kumaşların parlak beyaz deri ile buluşması… Tüm zarafeti, tüm şıklığıyla Cadorna karşınızda. Belki sıra dışı kol tasarımı ilk bakışta gözünüze çarpacak, belki de en çok farklı desenlerin bir araya gelmesiyle oluşan ahengi seveceksiniz.

istikbal cadorna koltuk takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Kumaş ve derinin göz kamaştıran uyumuna sahip Grande aynı zamanda evdeki en büyük yardımcınız. Grande’nin hem üçlü koltuğu yatağa dönüşebiliyor hem de ikili koltuğunun altındaki sandık evinizin yükünü hafifletiyor.

istikbal grande koltuk takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Grande Family Takım daha çok misafir ağırlamak isteyenler için. Grande Family Takım’ın hem üçlü hem de ikili koltuğu yatağa dönüşebiliyor. İkili koltuğun sırt kısmındaki Relax mekanizması, sizi rahatlığın bambaşka bir haliyle buluşturuyor.

istikbal grande family koltuk takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Deriyle kumaşın şık birlikteliği, ahşap görünümlü detaylarla bütünleşiyor. Valensia Koltuk Takımı’nın konforu artırılmış sırt minderleri ve kırlentleri, şıklığın yanı sıra tadına doyulmaz bir rahatlık sunuyor. Üstelik yatak olabilen üçlü koltuğu ve sandık hazneli ikili koltuğu evinizde en iyi yardımcınız olmaya hazır.

istikbal valensia koltuk takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Sizi mutlulukla saracak bir rahatlık, yepyeni bir şıklık anlayışıyla bir arada. Bonita Koltuk Takımı, özel dolgu malzemesinden gelen ergonomik ve konforlu yapısıyla rahatlığın yepyeni bir şeklini sunuyor. Bonita’ya uzanın, rahatlığın ve şıklığın tadını aynı anda çıkarın!

istikbal bonita koltuk takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Beyazın huzur veren şıklığı, yepyeni tasarımlarla evinizde. Diana Koltuk Takımı, parlak kumaşları ışıltılı tasarımlarla buluşturuyor. Metal işlemeleri ve göz alıcı motiflerinin yanı sıra, özel dolgu malzemesinden gelen konforu ve ergonomik yapısı ile sonsuz bir rahatlık sunuyor. Şıklığın konforla olan en güzel buluşması Diana, evinize yepyeni bir ışıltı getiriyor.

istikbal diana koltuk oturma takimi İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Deri ve kumaşın mükemmel kombinasyonu Safran sadeliğinde…

istikbal safran koltuk takimi modeli İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Deri ve kumaşın birlikteliği, yuvarlak hatların sempatik şıklığıyla birleşti, alabildiğine konforlu tasarımlarla Fortin’de hayat buldu. Konforun ve şıklığın yanı sıra kullanışlı yapısı ve takımla uyumlu sehpasıyla Fortin, başlı başına evinizin havasını değiştirecek bir yenilik.

istikbal fortin oturma takimi modeli İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal’den modern ve yepyeni bir şıklık. Astoria Koltuk Takımı, sabit sırt minderleri sayesinde ekstra bir rahatlık ve konfor sunuyor. Yumuşak tuşeli kumaşları sayesinde şık bir tasarımı da evinize taşıyor.

şık astoria istikbal koltuk takimlari İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

Sponsorlu Baglantilar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>