Sponsorlu Baglantilar:

Kapı ve Kapı Modelleri

kapi

Evimizin başlangıcı ve eğer müstakil bir eve sahip değilsek ilk görsel simgemiz. Her ne kadar, farketmesek de  bir kapının önüne gittiğimizde, o kapının görünümüne göre kendimizi hazırlarız. Eğer, daha resmi bir kapının önüne gidersek bu bizi biraz gerginleştirebilir. Ya da daha samimi beyaz bir kaç cam içeren bir kapının önünde hayal edersek kendimizi daha rahatlamış hissedebiliriz.

kapi modelleri Kapı ve Kapı Modelleri

Kapı Modelleri ve Özellikleri

Kapı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Kapının yapım maddesi

Rengi

Sağlamlığı

ve Çerçevesi

Kapının Yapım maddesinin önemini ağaç ya da metal olarak düşünebiliriz. (her ne kadar ara ara plastik te kullanılsa da oldukça az)

 

Metal Kapılar

Sağlamlığını uzun yıllar koruyabilen ancak evimizin dizaynında metal az kullanıldı ise biraz uyumsuzluk gösterebilen türden kapılardandır. Uman boyama teknikleri ile bu kapılara güzel kaplamalar yaparak piyasaya sunan şirketlerde bulunabilir. Büyük şehirlerde Ağaç işi bir kapı bulmak ya da bulunsa bile kullanmak biraz yürek isteyebilir. Hırsızlığın bu kadar yüksek olduğu bir dönemde birden çok kilitli kapıları bile kullanmaya başladık.

Bu kapı türüne bir kaç örnek vermek istersek:

kapi Kapı ve Kapı Modelleri

 

Tahta Kapılar

Tahta kapılar evimize daha doğal hava katan ve daha sağlıklı olan kolay değiştirilebilen kapılardır. Genellikle üzerine güzel işlemeler yapılarak satılır ve hoşumuza gideni evimizin rengine, dekorasyonuna uyan modelleri seçerek kullanırız.

Bu kapıları seçerken dikkat etmemiz gerekenler kapının fiyatı; bu kapılar genellikle çok ucuza satılmıyor eğer çok ucuz bulur iseniz referans isteyin.Yani 90TL den aşağıdaki fiyatları 2 kere sorgularsanız daha karlı çıkabilirsiniz.

item122893.gif Kapı ve Kapı Modelleri

Bu kapıların benzerlerini evinize yakın marangoz ya da dekorasyon mağazalarından bulup inceleyebilir ve içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>