Sponsorlu Baglantilar:

Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları

banyo dolap

Çok değil, daha altı yıl öncesine kadar ülkemizde çok fazla önemsenmeyen konular arasında yer almaktaydı banyo dolapları ve lavabolar. Bunun sebebi biraz da banyonun evin pek kullanılmayan bölümlerinden birisi olduğu yönündeki yanlış düşüncelere dayanmaktadır. Evet, banyo evinizin en çok vakit geçirdiğiniz yeri olmayabilir, ancak sürekli bir sirkülâsyonun yaşandığı bölümüdür. İnsan sağlığı için en önemli etkenlerden olan hijyenin kaynağıdır çünkü.

banyo dolap Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları

Yemekten önce ve sonra hijyenin sağlanabilmesi için, zorunlu ihtiyaçlarımızın giderilmesi ve ardından hijyenin sağlanabilmesi için, yaz aylarında serinlemek için, günde iki – üç defa dişlerimizi fırçalamak için giriş çıkış yaptığımız banyolarımız aslında ailemizle birlikte en çok hareketliliği ve sirkülâsyonu yarattığımız bölümüdür evin.

banyo tasarimlari 2 Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları

Modüler banyo dolapları olarak da bilinmekte olan modern banyo dolapları, bu sirkülâsyondan kaynaklanan çeşitli malzeme ihtiyaçlarının saklanabileceği uygun koşulları sağlamak üzere tasarlanmaktadır.

Ev dekorasyonunda son yıllarda artan talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yön verilen tasarımlarıyla banyo dolapları önemli bir yere sahip olmuşlardır. Özellikle sıvı ve neme karşı dayanıklı malzemelerle hazırlanmakta olan modüler banyo dolaplarında, şık ve rahat bir izlenim bırakmanın yanı sıra, bir yerine iki lavabo imkânı tanıyan modeller yoğun ilgi görmektedir.

banyo dekorasyonu 1 Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları

Banyo dolapları ayna, lavabo, çekmeceler, kapaklı bölmeler ve raflar ile banyonuzda bulunmasını istediğiniz diş fırçası, sabun, temizlik malzemeleri gibi öğelere ev sahipliği yapmalarının yanı sıra, evinize değer ve şıklık katmaktadırlar.

banyo tasarimlari Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları

Banyo dolabı seçimi yapılırken, kullanılacak malzeme konusunda son derece hassas olunmalıdır ve şıklığı kadar ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesi de göz önünde bulundurulmalıdır. Binaların karanlık tarafında kalan banyolarda mümkün olduğunca açık ve ferahlık hissi uyandıracak renk tonlarında banyo dolapları tercih edilmelidir. Ancak gün ışığı ile gün boyunca aydınlanmakta olan banyolarda sütlü kahve tonları tercih edilerek daha şık bir görüntü elde etmek mümkündür. Ayrıca, renk seçiminde ve model seçiminde etkili olan en temel öğelerden birisi de banyonuzun genişliğidir. Küçük banyolarda tercih edilecek koyu renkler (Siyah vb. gibi) banyonuzu daha dar, daha boğucu bir yer gibi gösterecektir ki güne başlar başlamaz girdiğiniz yerde ruhunuzun sıkılması psikolojinizi ve bilinçaltınızı olumsuz etkileyecektir.

Banyo dolapları ve lavabo tasarımları ile ilgili diğer resimlere aşağıdan bakabilirsiniz:

banyo modeli 2 150x150 Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları  banyo modeli 150x150 Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları  banyo dekorasyonu 150x150 Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları

banyo dolaplari 150x150 Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları  banyo tasarimi 150x150 Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları  banyo modelleri1 150x150 Modern Banyo Dolapları ve Lavabo Tasarımları

Sponsorlu Baglantilar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>