Sponsorlu Baglantilar:

Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

vestiyer modelleri

Vestiyer modelleri diğer adıyla gardrop modelleri ev dekorasyonun, eşyaların çokluğuna veya azlığına ve kişilerin zevkine göre değişir. Vestiyerler genelde evlerimizin girişinde bulunan, montlarımızı paltolarımızı koyduğumuz dolap ve askılık işini görür.

Fakat, vestiyerlerimiz ev dekorasyonunun yapısına göre değişiklik göstermektedir.

vestiyer cesitleri Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

Vestiyerlerin genellikle dolap şeklinde olanları kullanılır. Bu nedenle firmalar da insanların eşyalarının çokluğuna ve evin dekorasyonuna göre vestiyer üretir. Ürettiği vestiyerlerin modelleri arasında her evin genel havasını kaldırabilecek şekilde tasarlanıp imal edilmiştir.

vestiyer modelleri Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

 

Vestiyerlerde mont, şapka, ceket gibi günlük dışarı da giydiğimiz eşyaların asıldığı dolaptan hariç, terlik, ayakkabı gibi eve girdiğimizde lazım olan eşyaların konulabileceği dolap olarak da iş görür. Portmanto da vestiyer ile neredeyse aynı işlevi görür. Vestiyerin yan tarafına, evinize gelen misafirlerin eşyalarını asabilmeniz için vazgeçilmez bir dekordur portmanto.

portmanto modelleri Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

Vestiyerlerde genel olarak şunlar bulunmalıdır:

  • Ayakkabı ve terliklerinizi koyabilmek için dolap
  • Mont, şapka ve çanta gibi eşyalarınızı asabilmek için askı
  • Kendinize ve kıyatlerinize bakabilmeniz için uzun bir boy aynası
  • Anahtar, çiçek ve bunun gibi diğer eşyalarınızı koyabilmek için bölümler

modern vestiyer Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

Vestiyerler her zaman evimizin giriş kapısına yakın yerde olması gerekir. Tabi, evin ihtiyacı olan her bölümünde kullanılabilir. Vestiyer alırken aynalı modelleri almakta yarar vardır. Hem evden çıkarken şöyle bir kendinize bakarsınız hem de eve girerken bakabilirsiniz.

 

Ayrıca, seçeceğiniz vestiyer modelinin evinizin rengine uygun olduğuna ve yapıldığı maddenin de sağlam olduğuna dikkat etmenizde fayda vardır. Raylı dolap modelleri şeklinde olanları da tercih edebilirsiniz.

gardrop tasarimlari Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

 

Aşağıdan İstikbal Regina ve diğer mobilya markalarının 2011-2012 ürünlerine göz atabilirsiniz:

vestiyer tasarimlari 150x150 Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi  vestiyer ornek 150x150 Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi  vestiyer 150x150 Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

gardrop modelleri 150x150 Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi  vestiyer modelleri 3 150x150 Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi  vestiyer modelleri 4 150x150 Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

gardrop cesitleri 2 150x150 Vestiyer, Gardrop Modelleri ve Seçimi

Sponsorlu Baglantilar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>